Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Aroma e këndshme dhe përbërja e xhelit të dushit Palmolive ofrojnë një përvojë të mrekullueshme dushi. Me arome lulesh, e lë lëkurën të hidratuar dhe të butë pas dushit. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË