Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit është formuluar me teknologjinë e trefishtë të detoksifikimit për të siguruar pastrim dhe hidratim intensiv për të gjitha llojet e lëkurës. Përzierja e tij unike e përbërësve natyralë, duke përfshirë surfaktantët e butë, freskon trupin dhe e lë lëkurën të butë të butë.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË