Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi për meshkuj Denim Wild i jep freski lëkurës dhe e lë atë të hidratuar, të pastër dhe të butë. Me një aromë të freskët, pikante, druri të bazuar në dru kedri, arrëmyshk dhe lesh kashmiri.
  • Sasia: 250ml

 

PRODUKTE QË KENI PARË