Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Aroma Denim është një përzierje e agrumeve mesdhetare me tone aromatike të livandës dhe ofron një freski mashkullore. Gjithashtu është e pasur me nota sensuale të paçulit dhe drurëve orientalë, të cilët i japin thellësi dhe forcë kësaj arome stimuluese.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË