Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi me ekstraktin e livandos dhe vajra të ndryshëm esencial. Lë një aromë të mrekullueshme pas dushit, e hidraton lëkurën dhe i jep shkëlqim. Shishe 100% e riciklueshme. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË