Xhel dushi

Xhel dushi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi kremoz me ekstrakt të gjalpit shea dhe vaj esencial pastron tërësisht lëkurën dhe lë një aromë të këndshme në të. Ai shkumon mirë dhe shpërndahet lehtë, kështu që mund të bëni dush pa përdorur sfungjer. E lë lëkurën të butë. E testuar dermatologjikisht. 

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË