Xhel dushi i koncentruar

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi i koncentruar i pasuruar me përbërës aktivë natyralë. Ky xhel dushi ofron hidratim superior, ruan vitalitetin natyral të lëkurës tuaj dhe e lë atë të ndjehet e butë dhe e rigjallëruar. Me kombinimin e tij të ekstrakteve organike ai i jep ushqim shtesë lëkurës tuaj duke e mbrojtur atë nga dëmtimi.
  • Sasia: 100ml

    PRODUKTE QË KENI PARË