Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit për meshkuj vjen me formulë  3 në 1 me kujdes intensiv me provitaminë B5 dhe minerale deti. Përdoret për larjen e flokëve, pastron trupin dhe fytyrën dhe mbron lëkurën tuaj nga tharja.Ka një aromë freskie dhe të qëndrueshme, mashkullore falë përzierjes së mentës së ujit dhe gëlqeres freskuese. 

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË