Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit 2 në 1 është i përshtatshëm pë floket dhe trupi. Formula unike e bën lëkurën tuaj të ndjehet e gjallë dhe e gjallëruar. Një përzierje zbutëse e vajrave orientalë vitalizues, garanton një përvojë ushqyese dhe stimuluese. 

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË