Xhel freskues për këmbët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel freskues i përshtatshëm për këmbët dhe shputat e këmbëve.

  • Përbërësit: vaj mente, mentol dhe ekstrakt të gështenjës së kalit.
  • Sasia: 100 ml

PRODUKTE QË KENI PARË