Xhel rroje

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel rroje për femra me një aromë të veçantë dhe i projektuar posaçërisht për lëkura të ndjeshme. Përbërësit lubrifikues ndihmojnë briskun të rrëshqasë tepër lehtë për të mbrojtur kundër prerjeve dhe shenjave dhe për ta lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar pas çdo rruajtjeje. Me Aloe Vera në përbërje dhe një aromë të lehtë.

PRODUKTE QË KENI PARË