Xixa për ngjyrosje

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti përfshin 1 pikturë dhe 4 qese të ndryshme me xixa, për të bërë sa më argëtuese ngjyrosjen për fëmijët. Me dizajne të ndryshme.

PRODUKTE QË KENI PARË