Zbutës rrobash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Zbutësi i rrobave shpërndahet lehtësisht dhe në mënyrë të barabartë në ujë: kjo karakteristikë është thelbësore për optimizimin e rezultateve. Ai u jep veshjeve një prekje të këndshme të butë dhe një aromë karakteristike myshku dhe lulesh. 

  • Sasia: 750ml

PRODUKTE QË KENI PARË