Zbutës rrobash

Zbutës rrobash

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Zbutës rrobash i përshtatshëm për të gjitha materialet dhe ngjyrat. Si rezultat i përdorimit rrobat bëhen më të buta dhe me një aromë fantastike lulesh.

  • Sasia: 750ml

PRODUKTE QË KENI PARË