Zbutës rrobash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: Blu

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: Blu

PËRSHKRIMI

Zbutësi i rrobave është i përshtatshëm për të gjithë materialet e rrobave, i mban ato të buta dhe ju jep një aromë të këndshme. Me kapacitet deri në 40 larje.

PRODUKTE QË KENI PARË