Bojë për këpucët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Bojë e përshtatshme për lyerjen e këpucëve dhe i rikthen ato me shkëlqimin fillestar.

  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Bitum + plastikë
  • Kapaciteti: 45 ml

PRODUKTE QË KENI PARË