Detergjent enësh

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Ngjyra: E kuqe

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Ngjyra: E kuqe

PËRSHKRIMI

Detergjent për enët, pastron lehtësisht të gjitha enët tuaja dhe është tepër efektiv. E gjeni me ekstrakt shege ose limoni. 

 

PRODUKTE QË KENI PARË