Fill dentar

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Filli dentar me shije mente lë një shije të këndshme dhe të freskët në gojë, e cila freskon dhe e bën gojën të ndihet e pastër. Filli mund të përdoret për të pastruar në mënyrë efektive thërrimet dhe mbeturinat e ushqimit, si dhe pllakën midis dhëmbëve dhe nën vijën e mishrave të dhëmbëve.

  • Gjatësia: 50m

PRODUKTE QË KENI PARË