Furçë për dhëmbët

Furçë për dhëmbët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furçë dhëmbësh e butë falë të cilës do të freskoni në mënyrë të përsosur dhëmbët tuaj dhe të gjithë zgavrën e gojës. Ndihmon në largimin e baktereve dhe aromave të pakëndshme duke ju lënë një ndjesi freskie.
Pastron jo vetëm dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve, por edhe gjuhën. 

PRODUKTE QË KENI PARË