Furçë për dhëmbët

Furçë për dhëmbët

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Furçë për dhëmbët me qime të buta, që ndihmon në mbajtjen e një higjiene sa më mirë të gojës, pastron dhëmbët, largon erën e keqe, dhe bakteret. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË