Furçë për pastrimin e fytyrës

Furçë për pastrimin e fytyrës

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo furçë për pastrimin e fytyrës  është mënyra e përsosur për të arritur një çehre të pastër dhe të freskët. Me 384 qime të buta, largon në mënyrë efikase papastërtitë dhe mbetjet e grimit pa irrituar lëkurën.

PRODUKTE QË KENI PARË