Gërshërë për krasitje

Gërshërë për krasitje

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Gërshërë për krasitjen e luleve dhe bimëve të ndryshme, me doreza ergonomike, që ja u bën të lehtë përdorimin.

  • Përmasat: 18,5x5 cm

PRODUKTE QË KENI PARË