Grumbullues gjethesh

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Grumbulluesi i gjetheve prej metali me një dorezë të gjatë plastike, ideale për të hequr gjethet dhe mbeturinat nga kufijtë, mbjellësit, vazot e luleve,

  • Përmasat: 38x11x5 cm

PRODUKTE QË KENI PARË