Hapëse multi-funksionale

Hapëse multi-funksionale

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Hapëse multi-funksionale 4 në 1 e cila shërben si hapëse shishe, hapëse qelqi, hapëse kapaku dhe hapëse kanaçesh. Me mbajtëse prej gome kur hapet që të mos ju dëmtojë duart. 

PRODUKTE QË KENI PARË