Highlighter

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Highlighter për fytyrën, në disa tone të ndryshme, me shkëlqim. Le në lëkurë një ndriçim natyral, dhe është shumë i lehtë në përdorim. Me pasqyrë në pjesën e sipërme.

PRODUKTE QË KENI PARË