Kapak mbrojtës
Kapak mbrojtës

Kapak mbrojtës

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kapaku mbron në mënyrë efektive kundër spërkatjes gjatë përzierjes. Kapaku përshtatet me të gjitha modelet tradicionale të mikserëve dhe blenderave. E lehtë për t'u pastruar dhe komode për t'u përdorur. 

  • Diametri: 30cm

PRODUKTE QË KENI PARË