Kapak për mikrovalë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kapak plastik për mikrovalë me diametër 26 cm, për ta vendosur mbi ushqimin tuaj ndërsa e ngrohni. Ruan ushqimin tuaj dhe përshtatet për çdo mikrovalë.

  • Diametri: 26 cm

PRODUKTE QË KENI PARË