Krehër për kafshët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krehër për kafshët për ti masazhuar, është shumë komod dhe i lehtë për t'u përdorur.

  • Materiali: silikon
  • Përmasat: 13 x 9 x 1 cm

PRODUKTE QË KENI PARË