Kullesë me dorezë

Ka gjendje
80 Lekë
80 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kullesë për makarona, oriz, fruta dhe perime. Doreza e bashkangjitur dhe baza e sheshtë e bëjnë të lehtë përdorimin. Dizajn i thjeshtë dhe i qartë në një skemë të bukur ngjyrash.

  • Materiali: Plastik

PRODUKTE QË KENI PARË