Kultivues kopshti

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kultivues kopshti në material najloni, me dorezë plastike e cila siguron një kapje të qëndrueshme dhe të sigurt. Përdoret lehtësisht dhe nga femrat pasi nuk kërkon shumë forcë.

PRODUKTE QË KENI PARË