Letër dekoruese për ëmbëlsira

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Letër dekoruese për ëmbëlsira të ndryshme, me dizajne të ndryshme për festat e ditëlindjeve dhe me krahë në anësore për ta mbajtur sa më lehtësisht. 

  • Diametri: 28 cm

PRODUKTE QË KENI PARË