Lugë për mjaltin

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Lugë për mjaltin e cila është e bërë nga material akrilik i cilësisë së lartë. Është ideal për servirjen e mjaltit me konsistenca të ndryshme. Lehtë për t'u përdorur dhe pastruar.

PRODUKTE QË KENI PARË