Maskë për sytë

Maskë për sytë

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

 Maska për syte ofron një mënyrë luksoze për të përkëdhelur lëkurën tuaj delikate nën sy dhe për ta bërë atë të duket më e mirë. Maska SENCE Refresh & Glow Under Eye përmban përbërës natyralë si acidi hialuronik, vaji jojoba dhe ekstraktet e lajthisë  që ndihmojnë në zbutjen, hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës, duke i dhënë syve tuaj një pamje të freskët dhe rrezatuese.
PRODUKTE QË KENI PARË