Matës shiu

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tubi matës i shiut është prej xhami, i cili është i qëndrueshëm, rezistent ndaj të ftohtit, rezistent ndaj çarjeve dhe mund të përdoret për një kohë të gjatë. Matësi i shiut ka një shkallë të dyfishtë 5/14 cm për leximin e lehtë të matjeve në inç dhe centimetra, ju mund të shihni sa shi ka rënë atë ditë, kështu që gjithmonë e dini se kur duhet të ujisni lëndinën ose kopshtin tuaj.

 

PRODUKTE QË KENI PARË