Mbajtëse tamponash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtësja e tamponave vjen në dizajn elegant dhe modern e përshtatshme për çdo tualet. Mund ta varni në mur ose mund ta mbani në këmbë. Mbajtësja është e përshtatshme për deri në 16 tampona normale ose 14 tampona të mëdhenj. Rimbushet lehtësisht. 

PRODUKTE QË KENI PARË