Mbrojtëse këpucësh

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbrojtëse këpucësh për t'u vendosur brenda këpucës dhe për të ruajtur formën e tyre. 

  • Përmasat: 33 cm
  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË