Mprehëse lapsash

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo mprehëse riformëson dhe perfeksionon majat e lapsave tuaj, duke siguruar linja të lëmuara dhe të njëtrajtshme.

PRODUKTE QË KENI PARË