Pambuk për heqjen e make-up

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pambuk ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës dhe heqjen e make-up-it.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Sasia: 50 copë
  • Produkt vegan

PRODUKTE QË KENI PARË