Pudër kompakte

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo pudër ka një formulë të lehtë dhe të qëndrueshme që perfeksionon lëkurën tuaj për një pamje natyrale. Formula e tij pa vaj nuk do të bllokojë poret, në mënyrë që të merrni një çehre të shëndetshme, me pamje natyrale gjatë gjithë ditës. 

  • Sasia: 11,5 g 

PRODUKTE QË KENI PARË