Qumësht trupi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Qumësht trupi ushqyes dhe hidratues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Urea që ka në përbërje e lë lëkurën shumë të hidratuar.

PRODUKTE QË KENI PARË