Rimel kundër ujit

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rimeli ndaj ujit shton gjatësi dhe volum të dukshëm në qerpikët tuaj, duke ju dhënë një pamje tërheqëse. Tani mund të dukeni perfekte dhe të qëndroni të freskët gjatë gjithë ditës.

  • Gjatësia: 9mm

 

PRODUKTE QË KENI PARË