Rrip valixhe

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rrip për valixhe udhëtimi në material najloni me mbërthyese  prej polipropileni rezistent dhe mbron bagazhin nga hapja. 

  • Gjerësia: 5 cm
  • Gjatësia e rregullueshme: 100-180cm

PRODUKTE QË KENI PARË