Rruaza dekoruese për biçikleta

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rruazat dekoruese janë të përshtatshme për rrotat e biçikletës. Gjatë rrotullimit të rrotës përplasen me njëra-tjetrën dhe krijojnë një tingull të këndshëm.

  • Sasia: 30 copë

PRODUKTE QË KENI PARË