Set me 4 sfungjerë për make-up

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me 4 sfungjerë që siguron aplikim të lehtë dhe shpërndarje të njëtrajtshme të të gjitha llojeve të fondatinës dhe pudrës në fytyrë.Dizajni këndor ofron lehtësi në përdorim. Rekomandohet të pastrohet me ujë të ngrohtë dhe sapun pas përdorimit.

PRODUKTE QË KENI PARË