Set me dy doreza

Set me dy doreza

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti i përbërë nga 2 doreza kromi, të dobishme për të lehtësuar hapjen e sirtarëve dhe mobiljeve. Vidat fiksuese janë të përfshira.

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË