Set me lima për thonjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set limash të madhësive të ndryshme për limimin dhe dhënien e formës së thonjve. Në materiale të cilësisë më të lartë dhe shumë të thjeshta në përdorim.

  • Sasia: 24 copë

PRODUKTE QË KENI PARË