Set ngjitës me tre pjesë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Seti ngjitës përdoret lehtësisht në letër, karton, tekstile, lëkurë, dru, polisterinë dhe plastikë. Ngjitësja mund të lahet nga rrobat me ujë të ngrohtë.

  • Sasia: 3 copë

PRODUKTE QË KENI PARË