Xhel dushi për meshkuj

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i dushit 2 në 1 hidraton intensivisht dhe njëtrajtëson lëkurën e trupit dhe kokës, parandalon tharjen, kujdeset për flokët, duke i bërë të pastër, të shëndetshëm dhe me shkëlqim, dhe ka një aromë mashkullore. Produkti është i formuluar posaçërisht për të përmbushur kërkesat e meshkujve për cilësi, qëndrueshmëri dhe aromë.

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË