Shampo për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampo ribalancuese me veprim delikat, i përshtatshëm për larje të shpeshta dhe për të gjitha llojet e flokëve. Kompleksi inovativ i vitaminave i në përbërje ka veti stimuluese dhe energjike, dhe i jep forcë dhe vitalitet flokëve. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË