Shampo për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Formula e shampos rregullon ngjyrën e flokëve dhe njëtrajtëson sipërfaqen e tyre, duke garantuar mbrojtje dhe shkëlqim ekstrem. Ekstrakti i lulediellit mbulon fibrën e flokëve, duke siguruar një efekt pengues kundër efekteve të dëmshme të rrezeve të diellit. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË